V případě zájmu o docházku neváhejte použít náš kontaktní formulář :)

A+ A A-

Janatovi

Naši Lentilku jsme převzali s manželem v roce 2016 po rozhodnutí dělat v životě to, co nás bude naplňovat. V roce 2015 jsem úspěšně dokončila  1. lékařskou fakultu Univerzity Karlovy v oboru všeobecného lékařství. Během tohoto studia  jsem nabrala bohaté zkušenosti nejen s dospělými lidmi, ale i dětmi. Pravidelně se pak vzdělávám v pedagogické oblasti a účastním se konferencí se zaměřenéním na respektující přístup k dětem. Tento přístup pak předávám tetám do výuky v Lentilce. Naše školkové tety také osobně provázím výukou a zásadami 1. pomoci.

V roce 2015 se nám narodil syn a v roce 2018 dcera. Obě dvě naše děti do Lentilky chodí. Školku proto děláme srdcem jako rodiče nejen pro vaše děti, ale i ty naše. 

Je pro nás zásadní výběr našich tet a jejich pozitivní vztah k dětem. Vzhledem k menšímu počtu dětí se každému dítěti můžeme věnovat individuálně a jsme v neustálém kontaktu s rodiči. Díky tomu tak navazujeme blízký vztah s rodiči a vzniká přirozená komunita rodičů a dětí. 

Naše školka disponuje krásným a útulným interiérem. Když počasí dovolí, hry se přesouvají na zahradu. Pro děti připravujeme bohatý program na rozvíjení jejich kreativity, umění vzájemné spolupráce, tolerance a respektovaní odlišných názorů.

V případě zájmu o prohlídku naší školky nebo pro více informací nás neváhejte kontaktovat!

Budeme se těšit,

MUDr. Senta Janatová
ředitelka MŠ Lentilka
info@studiolentilka.cz