V případě zájmu o docházku neváhejte využít náš kontaktní formulář v sekci "kontakt"

A+ A A-

Janatovi

Naši Lentilku jsme převzali s manželem v roce 2016 po rozhodnutí dělat v životě to, co nás bude naplňovat. V roce 2015 jsem úspěšně dokončila  1. lékařskou fakultu Univerzity Karlovy v oboru všeobecného lékařství. Během tohoto studia  jsem nabrala bohaté zkušenosti nejen s dospělými lidmi, ale i dětmi. Naše školkové tety také osobně provázím výukou a zásadami 1. pomoci.

Obě dvě naše děti do Lentilky chodily a školku proto vedeme srdcem jako rodiče. 

Pro děti je důležitý pocit bezpečí, podpory, jistoty, motivace, isnpirace, laskavosti a hravosti. Proto je pro nás zásadní výběr našich tet a jejich pozitivní vztah k dětem. Vzhledem k menšímu počtu dětí se každému dítěti můžeme věnovat individuálně a jsme v neustálém kontaktu s rodiči. Díky tomu tak navazujeme blízký vztah s rodiči a vzniká přirozená komunita. 

Naše školka disponuje krásným a útulným interiérem. Když počasí dovolí, hry se přesouvají na zahradu. Pro děti připravujeme bohatý program na rozvíjení jejich kreativity, umění vzájemné spolupráce, tolerance a respektovaní odlišných názorů. Jsme přesvědčeni, že děti nutně a bezpodmínečně potřebují od školky útulnou, klidnou, sympatickou, přívětivou, laskyplnou a předvídatelnou atmosféru. 

V případě zájmu o docházku do naší školky nebo pro více informací nás neváhejte kontaktovat přes kontaktní formulář v sekci "Kontakt".

Budeme se těšit,

MUDr. Senta Janatová
ředitelka a majitelka MŠ Lentilka
info@studiolentilka.cz