Kontaktujte nás :)

A+ A A-

 Janatovi

Školku  Lentilka  jsme převzali  spolu  s manželem  po rozhodnutí dělat v životě to, co nás bude bavit.  Sama jsem  vystudovala
1. lékařskou fakultu Univerzity Karlovy v oboru všeobecného lékařství a během těchto šesti let studia jsem nabrala bohaté zkušenosti nejen s dospělými lidmi, ale i dětmi. Oproti tomu se můj manžel během té doby věnoval marketingu v nadnárodních firmách.

V roce 2015 se nám narodil syn a to celé odstartovalo naši vizi o prostředí, ve kterém bychom chtěli naše dítě vychovávat. Jako dítě jsem si z masových státních školek odnesla velmi nepříjemné vzpomínky – mnoho dětí na malý počet učitelek, drobné dětské prohřešky ne zřídka končící fyzickým trestem, učitelky bez trpělivosti a mnohdy preferující jedno dítě před druhým. Představa o harmonickém vývoji našeho, ale i Vašeho dítěte tedy začíná ve školce, a proto by se její výběr neměl podcenit.

Klademe velký důraz na výběr našich učitelek a jejich vztah k dětem. Každé dítě je individualita, a proto se můžeme pochlubit jednou učitelkou na max. 6 dětí. Jakékoliv pochybnosti ze stran rodičů okamžitě řešíme.

Naše školka disponuje krásným a útulným interiérem. Když počasí dovolí, hry se přesouvají na zahradu. Pro děti připravujeme bohatý program na rozvíjení jejich kreativity, umění vzájemné spolupráce, tolerance a respektovaní odlišných názorů.

V případě zájmu o prohlídku naší školky nebo pro více informací nás neváhejte kontaktovat!

 

WEB